Kullanıcı Sözleşmesi - En İyi Kahvaltı Mekanları

Kullanıcı Sözleşmesi


Maddeler: 

1-) kahvaltınerede.com adlı web site içerisinde bulunan mekan görselleri, içerik bilgileri, fiyat bilgileri ve mekan müşteri memnuniyeti durumlarıdan dolayı oluşabilecek her türlü olumsuzluklar için sorumluluk kabul etmez.

2-) Site içerisinde yer alan tüm bilgiler mekan sahibi ya da yöneticisine aittir.

3-) Kullanıcıların yaptıkları yorumlardan sitemiz sorumlu değildir. Genel ahlaka aykırı kötü yorumların kaldırılması için kahvaltinerede@gmail.com a mail atabilirsiniz.

4-) kahvaltinerede.com gerek duyduğu hallerde neden belirtmeden istediği mekan sayfasını yayından kaldırma hakkına sahiptir.

5-) kahvaltinerede.com mekan için belirtilen menü içeriği ve kalitesine garanti vermez.

6-) Sitede gösterilen Google reklamlarından ve  içeriğinden sayfamız sorumlu değildir. Siteyi kullanan kişiler bu reklamları görmeyi kabul eder. 

7-)  kahvaltinerede.com sözleşme maddelerinde neden belirtmeden değişikliğe gidebilir. 


8-) kahvaltinerede.com içerisinde paylaşılan mekanlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliği taşımamaktadır.


9-) Bu sitenin kullanımı, Kullanıcı Sözleşme'sine tabidir. Bu siteyi kullandığınızda bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

10-) kahvaltinerede.com'da gösterilen firsatbufirsat.com indirimli mekanlara ait  kodların alım-satım ve sonrasında yaşanılması olası mekansal memnuniyetsizliklerden sorumluluk kabul etmez. Adı geçen siteye yaptığımız yönlendirmeler bilgilendirme amaçlıdır. Adı geçen siteden kampanya kodu alan kullanıcı ya da kullanıcılar firsatbufirsat.com sözleşmesine tabidir. Kahvaltinerede.com, satın alınan fırsat kodları ile ilgili yaşanılacak olumsuz durumlardan sorumlu tutulamaz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder